Zástava nemovitostí

Navigace
Reklamní sdělení
Bruder modely, hračky, traktoryhttps://www.brudermodely.czHračky Bruder, auta, traktory, modely pro Vaše děti, měřítko 1:16. Šití tašek na zakázku.
Dogsport - nejen pro psí sportovhttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce. Zakázkovou výrobu, poradenství.
Metal ART Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata

Jsou případy kdy nemovitost je natolik zadlužená, že již úvěr se zástavou v daném případě není možný. Buď je tam mnoho exekucí anebo nemovitost je před dražbou.

V takovém případě můžeme zajistit výkup nemovitostí s následným nájmem, nemovitost se oddluží a klient dál bydlí v nemovitosti a platí měsíční nájem, má možnost si nemovitost do 5 let odkoupit zpět, nebo prodloužit nájem. Většinou klienti si počkají až se vyčistí registry a refinancují tento produkt bankovní hypotékou. Je to šance pro klienty kteří nechtějí se i přes vysoké dluhy rozloučit se svojí nemovitostí a časem si ji odkoupí na zpět. 

Pro bližší informace neváhejte zavolat na mobil: 605 829 070 anebo vyplnit online žádost. Posouzení žádosti zdarma. 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah